Ic Hotels Green Palace

Akdeniz Bölgesi
Lara-Kundu Bölgesi

Kundu Mah. Yaşar Sobutay Cad. No: 432 AKSU/ ANTALYA

Fiyat :

Kontenjan : 0

IC Hotels Green Palace, Antalya’nın Kundu bölgesinde, Akdeniz’in mavisi ile buluşan özel kumsalı, muhteşem bahçeleri, toplam 4.000 m2 havuz alanı, 2015 yılında yenilenen toplam 429 odası, birbirinden farklı lezzetler sunan restoranları ve çam ormanlarıyla çevrili doğal güzellikleriyle sizlere yepyeni bir tatil deneyimi sunuyor. ‘High End All Inclusive’ konsepti ile, 12 ay boyunca hizmet veren IC Hotels Green Palace, Antalya şehir merkezine 25 km, Antalya Hava Limanına 15 km uzaklıkta bulunuyor . HERŞEY DAHİL KONSEPTİMİZ Bütün bir yıl boyunca onu düşlüyor, hayallerini kuruyor ve zamanı yaklaşınca da hazırlık yapıyorsunuz. En sonunda da harika bir tatili hak ediyorsunuz… IC Hotels olarak, tüm tesislerimizde sizlere mükemmel bir tatil deneyimi sunmayı en önemli işimiz sayıyoruz. Bu yüzden, 2015 yılında tamamen yenilenmiş odalarımız, yıllardır süregelen kalite anlayışımız ve benzersiz bir yeme içme deneyimi ile ‘her şey dahil ‘konseptini yeniden tanımlıyoruz.

Otel Özellikleri

 Bütün yıl tatilinizi düşünüyor ve hayal kuruyorsunuz . Eğer yoğun ve zorlu şehir hayatından uzaklaşıp rahatlamak ve güzel bir yerde huzurlu vakit geçirmek istiyorsanız IC Hotels sizin için doğru tercih olacaktır. Şüphesiz muhteşem bir tatili hak ediyorsunuz.

IC Hotels olarak en önemli görevimiz tüm tesislerimizde sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmaktır. Ve 2015 yılında tüm odalarımızı yeniledik, yılların verdiği kalite anlayışımızla benzersiz bir yiyecek içecek deneyimi yaşamanız için “her şey dahil” konseptini yeniden yarattık.

IC Hotels Green Palace, Akdeniz ünlü mavisinin oksijen deposu çam ormanlarıyla buluştuğu mavinin ve yeşilin kucaklaştığı Antalya’nın en yeşil bölgesi Kundu’dadır.429 adet odasıyla , kumlu özel sahili ve 4.000 m2 yayılmış farklı konseptteki havuzlarıyla sizlere yepyeni bir tatil deneyimi sunuyor.2018 yılında tamamen yenilediğimiz 0 -16 yaş arası minik misafirlerimiz için NICO Kids Club’da Baby Club , Mini Club , Teenage Club olmak üzere 3 farklı yaş grubuna yönelik tamamen farklı bir tatil eğlencesi sunmaktan gurur duyarız. Yeni Aquapark konsepti ile sizleri güzel anılar biriktirebileceğiniz sınırsız eğlenceye davet ediyoruz. IC Hotels Green Palace otelimizin bahçesinde 300’den fazla çeşit ağaç, çiçek çeşitleri, rengarenk balıklar ve kuğuların yüzdüğü yapay göller bulunur . Otelimiz Antalya şehir merkezine 25 km, Antalya Havaalanına ise 15 km mesafede yer almaktadır .Kış Sezonunda “Her şey dahil konsept” Yaz sezonunda “High End All Inclusive konsept” ile hizmet vermektedir.