Sherwood Exclusive Kemer

Akdeniz Bölgesi
Kemer Bölgesi

Cumhuriyet Mahallesi, Ahu Ünal Aysal Cad. N0:37 07994 Göynük, Kemer, ANTALYA

Fiyat :

Kontenjan : 0

Sherwood Exclusive Kemer, ünlü tatil beldesi Kemer'de, Toros Dağları'nın eteklerinde ve muhteşem Akdeniz sahilinde yer almaktadır. Ultra All Inlusive "Exclusive Concept" te 130.000 m2 olağanüstü arazide sadece 492 odayla hizmet veren bu muhteşem tesis, modern mimariye sahiptir. Çam ağaçlarının yeşili ve Akdeniz’in safir mavisi ile ihtiyaç duyduğunuz huzuru Sherwood Exclusive Kemer’de bulacaksınız.

Otel Özellikleri

 


Kemer bölgesinde Toros Dağlarının eteğinde muhteşem Akdeniz kıyısında yer almaktadır. 2014 yılında açılan 492 odalı  modern mimariye sahip  tesisimiz 130.000 m² alanda kuruludur. Çam ağaçlarının yeşili ve Akdeniz’in mavisi ile ihtiyaç duyduğunuz huzuru Sherwood Exclusive Kemer’de bulacaksınız.

Deniz manzaralı büyük havuzumuzda güneşin tadını çıkarıcaksınız. Göl evlerindeki havuzlarımızda ise gölde yüzermişçesine huzurun keyfine varacak, yetişkin ve çocuk misafirlerimiz için hazırladığımız 12 farklı havuzumuzda eğlence aktiviteleriyle tatiliniz daha da renklenecek. Orman temasıyla göz kamaştıran ve bölgenin en büyük su kaydıraklarını içerisinde barındıran Aquapark’ımız ile size yüksek adrenalin ve eğlenceyi garanti ediyoruz.

SPA’da vücudunuz nefes alacak, baştan aşağıya yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Usta şeflerimizin hünerli elleri damak kültürünüze yenilerini ekleyecek ve barmenlerimizin special kokteyleri sizi lezzet yolculuğuna çıkaracak.  

Birbirinden farklı gündüz ve akşam şovlarıyla eğlenceyi doyasıya yaşayın.

“Robins Kids Club” ile minik misafirlerimiz daha güvende olacak. Çocuklarımızın eğlence limitini Mini Club ile sınırsız hale getiriyoruz.

Tatilden beklentiniz; huzur, doyasıya eğlence ve lezzet ise Sherwood Exclusive Kemer ‘e gelmeniz yeterli olacak. Dolu dolu geçecek renkli, lezzetli ve heyecan dolu özel bir tatil sizi bekliyor.