Maxx Royal Belek Golf Resort

Akdeniz Bölgesi
Belek Bölgesi

İskele Mevkii, Belek / Antalya

Fiyat :

Kontenjan : 0

Özel konaklama alternatifleri, dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar ve kusursuz bir doğa… Birbirinden özel hizmetleriyle tatili unutulmaz kılan Maxx Royal Belek Golf Resort, misafirlerine olağanüstü bir deneyim sunuyor.

Otel Özellikleri

 

Özel tasarıma sahip süitler ve villalar, kusursuz hizmetleri ile evinizin konforunu yaşatıyor. Maxx Royal Belek Golf Resort dünyasında beklentilerinizin ötesinde bir tatile hazırlanın.

 

 

Biri 7/24 hizmet veren 7 a la carte restoranı, ana restoranı, 2 çocuk restoranı, 15 barı, pastanesi, çikolata dükkanı ve 3 gurme snack köşesi ile Maxx Royal Belek Golf Resort, misafirlerine sıra dışı bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

 

 

Deniz üzerine kurulu Pavillion'ların yer aldığı iskelesi, özel beach barı ve şık şezlongları ile Maxx Royal Belek Golf Resort’un 300 m uzunluğundaki plajında Akdeniz kıyılarında olmanın keyfini doyasıya yaşayın.

 

 

Maxx Royal Belek Golf Resort çocuklar için adeta bir eğlence krallığı! Her yaşta çocuk için özel olarak tasarlanmış pek çok aktivite ve hizmet sunan Maxx Royal Belek Golf Resort’ta, çocuklarınızı harika bir tatil ve eğlence dolu günler bekliyor.

 

 

Nefes kesen şovlara imza atan akrobatlar, dünya rekorlarını elinde bulunduran sporcular ve ödüllü dansçılar yaz boyunca Maxx Royal Belek Golf Resorts’un dört bir yanında! Otel odalarından restoranlara, havuzlardan sahneye kadar her yerde karşınıza çıkmaya hazırlanan “Vibe” ekibi, Las Vegas’ın ışıltılı dünyasını Akdeniz kıyılarında yaşatacak. Siz de hiç ummadığınız anda karşılaşacağınız müthiş bir eğlence ekibi ve Vegas standartlarında bir eğlence konsepti ile sıra dışı anlar yaşamaya hazır olun.

 

 

Maxx Royal dünyasının özenli hizmeti; iş toplantıları, kurumsal konferanslar, ürün lansmanları ya da özel davetler konusunda da yanınızda! Maxx Royal ayrıcalığını yaşatan toplantı ve konferans salonları, 10.000 m²’lik geniş alanı ve konusunda uzman ekibi ile iş dünyasının tüm organizasyonlarında, misafirlerinizi seçkin hizmetlerle ağırlıyor.