Aska Lara Resort & Spa

Akdeniz Bölgesi
Lara-Kundu Bölgesi

Kemerağzı mah. Yaşar Sobutay Bulvarı No:397 Aksu, Antalya

Fiyat :

Kontenjan : 0

İş dünyasının saygın konuklarıyla verimli bir toplantı, organizasyonunuza değer katan bir etkinlik, büyük bir kongre, unutulmaz bir düğün, neşeli bir balo ya da sabahlara kadar süren bir parti… Aska Lara Resort & Spa, son teknolojik altyapıya sahip alternatif ölçülerdeki salonları, tüm istek ve taleplerinizi karşılayan yönetim anlayışı ve profesyonel hizmet ekibiyle tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Antalya şehir merkezine ve Antalya Havalimanı’na 20-30 dakika mesafede bulunan Aska Lara Resort & Spa, hem iş hem de tatil diyen tüm konuklara vazgeçilmez olanaklar sağlıyor

Otel Özellikleri

 Aska Lara Resort & Spa, sunduğu alternatifli oda ve konaklama seçenekleriyle tatile yayılan keyfi bir ömür unutulmaz kılıyor. Akdeniz’in incisi Antalya’da, huzur ve eğlence dolu bir tatile ev sahipliği yapan Aska Lara Resort & Spa, doğaya ve denize komşu 545 odası, size özel ayrıntılarla hazırlanmış iç mimarisi, evinizin sıcaklığını yaşayacağınız konforu ve ayrıcalıklı hizmet kalitesiyle, sizi kusursuz bir tatilin öznesi olmaya çağırıyor.

 

Aska Lara Resort & Spa, sizi şaşırtacak ve eğlendirecek geniş bar ve restoran seçenekleri sunuyor. Geleneksel Türk mutfağından başlayıp ünlü İtalyan ve egzotik Uzakdoğu yemekleri de dâhil olmak üzere en iyi yiyeceklere ulaşmanızı sağlayacak gastronomik bir yolculuk… Mutfak ile ilgili bu beş farklı tecrübenin tadını çıkarın.

 

Günlük aktiviteleri ve gece şovlarıyla şaşırtıcı, eğlenceli dünyamız gün boyu tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlar.Animasyon ekibimiz sizi her gün eğlence dolu ilginç etkinliklere davet ediyor. Suda ya da yeşillikler arasında egzersiz yapmak, farklı oyunlar ve partiler animasyon programımızda yer alan etkinliklerden sadece birkaçı. Tenis kortları, basketbol sahası ve plaj voleybolu ile masa tenisi ve okçuluk gibi mükemmel deneyimler sizi bekliyor. Otelimizin sahil kısmında ek ücretli hizmet sunan su sporlarında da çeşitli ve heyecanlı aktiviteler yaşayabilmek mümkün.

Daha önce yaşamadığınız özel bir eğlence deneyimine ne dersiniz?