Pegasos Resort Alanya

Akdeniz Bölgesi
Alanya Bölgesi

İncekum Alanya

Fiyat :

Kontenjan : 0

Pegasos Resort, Alanya’ya yakın İncekum Koyu’nda deniz kenarında 5 yıldızlı her şey dahil bir aile tesisidir . Bu aile tesisi, Akdeniz’in güzel havasında deniz ve güneşin tadını çıkarmak ve spor yapmak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. 8 kaydıraklı yüzme havuzları, Pegasos Complex bünyesindeki havuzlara erişim, çocuk kulübü, spa ve toplantı odaları ile Pegasos Resort, Alanya’da tatilleriniz için ideal bir tesistir.

Otel Özellikleri

Toplam 474 oda bulunmaktadır. 

ODA ÖZELLİKLERİ: 
Kablosuz İnternet, Merkezi Klima, Telefon, Kasa, Televizyon, Saç Kurutma Makinesi, Minibar, Oda Servisi, Duş, Balkon, Laminant Kaplı Zemin mevcuttur. Tesisin aile odası ara kapılıdır. 

DENİZ MANZARALI STANDART ODA : 
-Oda tipi Yandan deniz manzara/Deniz manzaralıdır. -25m2 genişliğindedir. -4,5m2 genişliğinde balkonu mevcuttur. -Oda da 1 adet wc, 1 adet banyo( duşakabin) mevcuttur. -Oda zemini Laminant parkedir. -Oda da bir çift kişilik bir açılır kapanır yatak mevcuttur (sofa) -Oda tipi Ana binada yer almaktadır. -Bu oda tipinden tesisde 247 adet bulunmaktadır . -Ek yatak sofa veya portatif katlanır yatak şeklindedir. 

KARA MANZARALI STANDART ODA : 
-Oda tipi Kara manzaralıdır. -25m2 genişliğindedir. -4,5m2 genişliğinde balkonu mevcuttur -Oda da 1 adet wc, 1 adet banyo( duşakabin) mevcuttur. -Oda zemini Laminant parkedir. -Oda da bir çift kişilik bir açılır kapanır yatak mevcuttur (sofa) -Oda tipi Ana binada yer almaktadır. -Bu oda tipinden tesisde 112 adet bulunmaktadır. -Ek yatak sofa veya portatif katlanır yatak şeklindedir. 

DELUXE KARA MANZARALI ODA : 
-Oda tipi Kara manzaralıdır. -30,5 m2 genişliğindedir. -5m2 genişliğinde balkonu mevcuttur. -Oda da 1 adet wc, 1 adet banyo( duşakabin) mevcuttur. -Oda zemini Laminant parkedir. -Oda da bir çift kişilik bir açılır kapanır yatak mevcuttur (sofa) -Oda tipi Ana binada yer almaktadır. -Bu oda tipinden tesisde 32 adet bulunmaktadır. -Oda daki Yatak tipi çift kişilik + Ek yatak sofa veya portatif katlanır yatak şeklindedir. 

AİLE ODASI : 
-Oda tipi Kara/deniz manzaralıdır. -52,5m2 genişliğindedir. -5,5m2 genişliğinde balkonu mevcuttur. -Oda da 1 adet wc, 1 adet banyo( duşakabin) mevcuttur. -Oda zemini Laminant parkedir. -Oda da bir çift kişilik bir açılır kapanır yatak mevcuttur (sofa) -Oda da ara kapısı mevcuttur. -Oda tipi Ana binada yer almaktadır. -Bu oda tipinden tesisde 72 adet bulunmaktadır. -Oda daki Ek yatak sofa veya portatif katlanır yatak şeklindedir. 

 

Otel Konumu

Alanya Merkeze 28 Km. Havaalanına 95 Km 
Gazipaşa hava limanına 65km mesafededir.

 

 

 

Toplantı Olanakları

 

 

 

İki Katlı Convention Center i Tiyatro düzeninde 1.250 kişi, sınıf düzeninde ise 900 kişi kapasiteli olup, tüm teknik ekipmanları mevcuttur.