Hakkımızda

GROUP MICE

GROUP MICE

Ulusal ve uluslararası alanda kurumsal firmalara, toplantı, seminer, kongre yönetimi ve yurtdışı seyahatleri konularda çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Kurumunuzun en iyi şekilde tanıtılıp temsil edilebilmesi için düzenlenen toplantı, kongre, seminer ve organizasyonların kalitesi önemlidir. Bunun için konusunda profesyonel bir ekip, seçkin tesisler ile özel anlaşmaları sunan Group Mice Travel her türlü ihtiyacınız ve etkinliğinizde yanınızdadır.

Ekibimizin planlama ve tasarım konusundaki tecrübesini, yenilikçi yaklaşımlarımızla, hızlı ve hedef odaklı çalışmalara dönüştürürken, aktif, etkili, güvenilir, yaratıcı ve akılcı uygulamalarımız ile amacına uygun çözümler üretiyoruz.

Sadece sizin düzenlediğiniz toplantı, seminer, konferans ve organizasyonlara destek vermekle kalmayan Group Mice Travel yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerinizde ulaşım, transfer, konaklama gibi ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermektedir.

 Misyon

Ekip olarak müşteri memnuniyeti odaklı, yeniliğe açık, teknoloji ile entegre çalışarak kişi ve kurumların ihtiyaçlarına yüzde yüz çözüm bulmak.Vizyon

Ulusal ve Uluslararası turizm sektöründe güveni ve saygınlığı temsil eden, kurumsal kimliği ile ön plana çıkan  örnek bir kuruluş olmaktır.

 

Özgür TÜRKİLİ

Genel Müdür

 

Zeynep TÜRKİLİ

Genel Müdür Yrd.

 

Mustafa Alp TUNCER

Rezervasyon Sorumlusu

 

Ferhat Çiçek

Operasyon Sorumlusu

 

Cenk IŞITAN

IT Departman Sorumlusu

 

Nima Majd kermanshahi

Orta Doğu Pazarı Sorumlusu