Titanic Deluxe Bodrum

Ege Bölgesi
Bodrum Bölgesi

Kuyucak Mevkii Güvercinlik Mah. Bodrum 48450, Muğla

Fiyat :

Kontenjan : 0

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarımadası'ndan Cennet Koyu’nu seyreden, Ege’nin iki yakası Bodrum ve Mikanos’un mimari esintilerini konfor için tasarlanmış konseptiyle birleştiren Titanic Deluxe Bodrum ile kalbiniz simdi Ege’de kalacak.

Otel Özellikleri

 Eşsiz güzellikteki Güvercinlik Koyu'nda, 80 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu Titanic Deluxe Bodrum, 350 metrelik sahil bandında ve denize sıfır olarak konumlanıyor.

Misafir konforu ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlar yaratıp,  lüks ve şıklığı bir arada sunarak gerçek bir huzur yaşatacak Titanic Deluxe Bodrum, uzman şeflerin yönettiği her damak tadına hitap eden restoranları ve iddialı lezzetleri ile öne çıkıyor.

Konfor, lezzet ve eğlencenin bir arada sunulduğu Titanic Deluxe Bodrum, doğanın tüm renkleriyle iç içe tatil yapmak isteyenlere hitap ediyor. 

800 kişi kapasiteli kolonsuz dizayn edilen balo salonu profesyonel iş dünyasının yanı sıra görkemli gala geceleri ve davetlere ev sahipliği yapacak nitelikte tasarlandı. Balo salonunun yanı sıra değişik büyüklüklerde 6 ayrı salonda alternatif etkinlikler düzenlenebilmekte. Üstün hizmet anlayışıyla organize edilen etkinliklerde hedef her zaman kusursuzluk.